Musthave 2022 dla Sonet

Kolekcja mebli łazienkowych Sonet powstała przy współpracy z Grynasz Studio otrzymała prestiżowe wyróżnienie musthave 2022. To znak jakości przyznawany rok do roku najlepszym polskim produktom.

Plebiscyt musthave organizowany od 2011 roku przez Łódź Design Festival na stałe wszedł do kalendarza znaczących wydarzeń w polskim designie. Wyróżniający najlepsze wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów, powstał, by upowszechniać rodzimy design. Musthave to najbardziej rozpoznawalny i niezależny znak jakości, którym corocznie wyróżniane są najlepsze polskie produkty.

Znak jakości 2022

10 marca 2022 Rada Ekspertów w składzie: Anna Grużewska, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, Dominika Olszyna, Magda Świć i Paweł Rafa, Agnieszka Polkowska, Michał Mazur, Diana Nachiło, Iwona Ławecka-Marczewska, Zbigniew Maćków, Hanna Rydlewska, Monika Pągowska i Tomasz Pągowski, Katarzyna Księżopolska, Kamil Białas, Agata Szydłowska, Szymon Hanczar oraz Michał Piernikowski, spośród 425 zgłoszeń wyróżniła 76 produktów znakiem jakości musthave. Wśród nich znalazła się kolekcja mebli łazienkowych Sonet marki Devo zaprojektowana przez Grynasz Studio.

Cieszymy się niezmiernie, że nasze meble łazienkowe po raz trzeci z rzędu otrzymały prestiżowy znak jakości musthave. Potwierdza to, że cały czas trzymamy się wysoko postawionej poprzeczki, spełniając oczekiwania jury konkursu, co do jakości i wzornictwa naszych mebli. Tym samym daje to nam pewność, że oferujemy naszym klientom najlepsze na polskim rynku produkty– mówi Mariusz Chrostowski, Dyrektor Zarządzający w firmie Devo.

Kolekcja mebli łazienkowych Sonet

Kolekcja mebli do łazienki Sonet marki Devo zaprojektowana przez Grynasz Studio w swej stylistyce opiera się na miękkich liniach, zaokrągleniach i harmonijnych proporcjach. Stonowana kolorystyka oraz detale wykonane z olejowanego, litego drewna dębowego to inspiracje pochodzące prosto z natury. 

Wysokiej jakości zastosowane materiały i wykończenia oraz ilość i scenariusz użytkowy brył, pozwala klientowi na stworzenie przestrzeni zarówno funkcjonalnej, jak i atrakcyjnej estetycznie. Dzięki niej nawet mała łazienka może mieć wyrazowość „domowego spa”, wzbogacona funkcjonalnymi dodatkami i elementami budującymi nastrój.

Grynasz Studio

Sonet to jedna z 10 kolekcji mebli łazienkowych zaprojektowanych dla Devo przez Grynasz

Studio. Założona przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza pracownia projektowa od lat współpracuje z marką, mając na koncie wiele wspólnych sukcesów. Spod kreski tego znanego i cenionego w kraju i za granicą studia projektowego wyszły także docenione na międzynarodowej arenie kolekcje Devo – Mood i Oval. Obie zdobyły też wyróżniania musthave.