Łazienka dla wymagających

Aranżując wnętrza nowego domu czy mieszkania skupiamy się na trzech podstawowych wykończeniach: podłogi, kuchni i łazienki. Nic dziwnego, przecież to są elementy, których nie zmieniamy zbyt często, zostają z nami na lata i są podstawą aranżacji. Solidna i gustownie urządzona łazienka często staje się głównym wyróżnikiem dobrze zaaranżowanego mieszkania.  Stanowi osobistą przestrzeń higieny i pielęgnacji, ale także relaksu i wypoczynku po długim dniu, dlatego warto zadbać o odpowiedni wystrój tego miejsca.  Meble Devo łączą w sobie nie tylko wyszukany design, ale także wysokiej jakości materiały, które w salonie kąpielowym będą służyć nam przez lata.

Wartości marki

Wybierając Devo, trudno jest całkowicie pominąć historię oraz wartości, którymi kieruje się firma. Została założona w 1990 roku przez Jerzego Karwackiego i jest wiodącym producentem mebli łazienkowych w Polsce. Marka stawia przede wszystkim na różnorodny design – w ofercie bez problemu znajdziemy więc meble nawiązujące do rozmaitych stylów. Szczególnym wyróżnikiem Devo jest przywiązanie wagi do wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Wiąże się to z wyznawaniem proekologicznych wartości, dlatego też firma wykorzystuje technologię laminowania, zamiast szkodliwego lakierowania, a meble mogą zostać z łatwością poddane recyklingowi. Meble charakteryzują się także wilogocioodpornością oraz bardzo niskim poziomem reklamacji, dotyczącym zaledwie 1 produktu na 10 000 sprzedanych. Marka ceni sobie nie tylko jakość  materiałów z jakich produkowane są meble, ale również  nieprzemijający design.  Z tego względu podjęła współpracę ze znanymi polskimi projektantami – Martą Niemywską-Grynasz i Dawidem Grynaszem z Grynasz Studio oraz z Krzysztofem Chróścielewskim z ASP. Te doskonale rozponawalne w świecie rodzimego wzornictwa nazwiska gwarantują, że zakup będzie świetną inwestycją na przyszłość.

Łazienka w stylu loftowym, skandynawskim czy Art Deco?

Nie ma znaczenia, czy jesteśmy fanami skandynawskiego minimalizmu, surowych, industrialnych wnętrz, czy geometrycznych i wyrazistych kolorów. W ofercie Devo każdy znajdzie coś dla siebie. W katalogu marki pojawia się doceniona za granicą kolekcja Oval, której poszczególne elementy nawiązują do harmonijnego stylu życia w zgodzie z naturą. Możemy znaleźć w niej meble z jasnego drewna, delikatnie owalne lustra oraz połączenia bieli i szarości. Wielbiciele sztuki dekoracyjnej kierują się w stronę kolekcji Cristal 2.0, która zachwyca swoją funkcjonalnością, wyrazistymi barwami oraz półokrągłymi lustrami. Szukając minimalistycznych rozwiązań, warto sięgnąć po kolekcję Etna 2.0, Gloria 2.0 czy Dynamic Plus 2.0, w których można doszukać się nawiązań do stylu modernistycznego. Miłośnicy loftowych wnętrz znajdą inspirację w kolekcjach Danubio 2.0 lub Lotos. Dominują tam ciemne kolory, a także elementy wykonane z blachy stalowej, które sprawią, że łazienka zyska „fabrycznego”, surowego sznytu. Poza wyborem odpowiedniego stylu naszych mebli możemy decydować także o ich kolorze, a dzięki uniwersalnemu designowi, sprawdzą się one zarówno w małej, jak i w dużej łazience.

Projekty docenione na arenie międzynarodowej

Firma Devo może pochwalić się nie tylko ciekawymi projektami, szlachetnymi materiałami oraz proekologicznym podejściem. Marka otrzymała również wiele prestiżowych nagród – m.in. w konkursie Must Have w 2019, 2021 i 2022 roku oraz w konkursie Dobry Wzór w 2019 i 2020 roku. Za największe osiągniecie można uznać zdobycie nagrody Red Dot Design Award 2020, która została przyznana kolekcji Oval projektu Grynasz Studio.