Meble łazienkowe MyWay

Kolekcja mebli modułowych MyWay pozwala zagospodarować dowolną przestrzeń według własnych upodobań i potrzeb. Głównym założeniem serii jest możliwość tworzenia indywidualnych zestawów, które można dowolnie komponować ze sobą i budować z nich niczym z klocków. Kolekcja składa się z szafek wiszących z półkami i szufladami oraz z szafki z koszem cargo, które możemy zagospodarować pod jednym blatem z umywalką, tworząc praktyczną przestrzeń do przechowywania. Do dyspozycji Klienta są szafki pod umywalkę dostępne w pięciu szerokościach 50, 60, 80, 100 i 120 cm, i dwóch wysokościach, w zależności od ilości szuflad. Szafka dwuszufladowa - 64 cm, jednoszufladowa - 32 cm, które można wykończyć blatami w szerokościach szafek. Dostępne są również dodatkowe blaty o szerokości 120 cm, 140 cm oraz 160 cm, służące do zestawienia z innymi modułami, będącymi przedłużeniem i rozwinięciem zabudowy umywalkowej.

Blaty, jak i fronty wykonane zostały w technologii płyty MDF laminowanej PCV dzięki czemu meble są wysoce odporne na wilgoć i wodę. W kolekcji MyWay dostępne są blaty o grubości 18 mm w kolorach/dekorach szafek oraz blaty z płyty kompaktowej o grubości 12 mm w czterech kolorach wyszczególnionych we wzorniku. W ramach serii znajdują się również szafki wiszące o szerokości 40, 50, 60, 80 i 100 cm z jedną oraz z dwiema szufladami oraz szafka wisząca 40 cm z koszem cargo, którą można wykorzystać jako kosz na pranie bądź dodatkowe ręczniki. Wygodnym rozwiązaniem są również otwarte półki o szerokości 20 cm oraz 40 cm,którymi można wykończyć ciąg zabudowy umywalkowej. Do dyspozycji mamy opcję ażurową - stelaż malowany proszkowo, bądź, ściankę boczną z płyty. Wyjątkową opcją kolekcji MayWay jest możliwość personalizacji rozmiarów szafek, poza standardową szerokością. Kolekcję MyWay wyróżnia także niebanalna kolorystyka nawiązująca do najnowszych światowych trendów.

MyWay

Szeroka gama kolorów i rozmiarów daje niezliczoną ilość różnych konfiguracji. Parametryzacja szerokości szafek od 20 cm do 100 cm co 1 cm pozwala zaprojektować własną wymarzoną łazienkę. Prosta forma szafek umożliwia stworzenie ponadczasowej przestrzeni, która każdego sezonu będzie odpowiadała wiodącym trendom aranżacji wnętrz. Znakiem rozpoznawczym kolekcji MyWay są ryflowane fronty. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na wykonanie ryflowań pionowych jak i poziomych.