Nagrody Oval

Firma Devo zdobyła międzynarodową nagrodę Red Dot 2020 w dziedzinie designu za kolekcję mebli łazienkowych Oval. Red Dot jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów, w którym najwyższe zaszczyty zdobywają tylko najlepsi z najlepszych. Otrzymując tą nagrodę zapewniliśmy sobie pozycję lidera w światowej branży łazienkowej.

Kolekcja mebli łazienkowych Oval otrzymała główną nagrodę 26 edycji konkursu Dobry Wzór 2019 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród.

Wyróżnienie w konkursie Must Have 2019 na Łódź Design Festival za naszą kolekcję mebli łazienkowych Oval, która staje się powoli obiektem zainteresowania wiodących ekspertów branży łazienkowej.

Tylko poprzez współpracę z najlepszymi oraz przekazując najwyższą jakość produktów można odnieść sukces. Dla tego też wraz z Grynasz Studio stworzyliśmy kolekcję Oval, która szybko zdobyła uznanie wśród klientów i ekspertów z branży co zostało potwierdzone wyróżnieniem w ogólnopolskim Konkursie Łazienka – Wybór Roku 2019.